profesionálne rádiostanice MOTOROLA, prenájom rádiostaníc, predaj rádiostaníc, vysielačky

Motorola XTR446
Midland G5
Midland G7
ALAN 777
ALAN 456R
ALAN HP450
cenník PMR

Rádiostanice pre šport, zábavu a voľný čas

Vysielačky PMR (Personal Mobile Radio) zabezpečia výborné spojenie pri turistike, lyžovaní, outdoorových športoch či jazde na motorke. Tieto vysielačky nie sú určené na spoľahlivé a nerušené spojenie pri práci či záchranárskych prácach, v niektorých prípadoch však svojím výkonom dostačujú a sú lacnejšou alternatívou profesionálnych vysielačiek. Ich dosah sa väčšinou uvádza okolo 5-8 km v závislosti na teréne a podmienkach (Rôznymi výrobcami deklarovaná vzdialenosť sa môže úplne líšiť od skutočnosti, pričom výkon všetkých PMR staníc je zákonom obmedzený na 0,5 W) . Vysielačky sa vyznačujú jednoduchým ovládaním. PMR rádiostanice pracujú vo frekvenčnom pásme 446 MHz a na území SR sa môžu používať na základe všeobecného povolenia VPR č. 08 / 2003.

Na základe našich testov a skúseností sme pre Vás pripravili ponuku overených rádiostaníc značiek MOTOROLA a ALAN. Sú v nej zahrnuté vysielačky ktoré Vám môžu spadnúť do vody a piesku, oku lahodiace dizajnovo prepracované ultratenké vysielačky aj do dámskej kabelky, darčekové balenia, a napokon i veľký výber príslušenstva, slúchadiel, mikrofónov, batérií a podobne.

Keďže sortiment vyrábaných PMR rádiostaníc sa z času na čas mení, doporučujeme Vám overiť si dostupnosť na našom telefónnom čísle 02/52495850.
 

XTR 446 sada
 

 

 

profesionálne rádiostanice motorola vysielačky alan prenájom rádiostaníc servis rádiostaníc prenájom vysielačiek požičovňa vysielačiek antény rádiové siete

Nahoru kontakty o nás